KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15339115
nr 1533 9115
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, skogsmotiv, 19x26cm, yttermått inklusive ram: 30x37cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 april 2023
kl 18:17:20
150 kr
150 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr